Basen CRR Niwa

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Kompleks basenowy jednego z centrów wypoczynkowo-rehabilitacyjnych w Kołobrzegu, otwarty dla gości zewnętrznych. Doskonałe miejsce dla rekreacyjnego pływania i wodnego wypoczynku, w przeciwieństwie do miejskich plaż - niezależnie od pogody i pory roku.

Do dyspozycji wczasowiczów w Niwie są 3 baseny. Najmniejszy z nich (niespełna 10 m² powierzchni) przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci - głębokość nie sięga nawet pół metra. Dla sportowców-amatorów czeka niecka pływacka: 16,7 m długości, 5 m szerokości i 1,65 m głębokości maksymalnej. Natomiast basen rekreacyjno-rehabilitacyjny oferuje mnóstwo możliwości wypoczynku - 2 leżanki powietrzne, dysze i inne urządzenia do hydromasażu, 2 kaskady oraz tor pływacki z przeciwprądem.

Pływalnię w CRR Niwa uzupełniają 4-osobowe jacuzzi, sauna oraz wymagające drobnej dopłaty solarium.

Mini przewodnik

Zespół basenów w jednym z wielu w Kołobrzegu kompleksów rehabilitacyjno-wypoczynkowych. Składa się z niewymiarowej (niespełna 17 m długości) pływalni sportowej, bogato wyposażonej niecki rekreacyjnej (dysze, kaskady, leżanki powietrzne itd.) oraz płytkiego brodzika przeznaczonego dla małych dzieci. Oczywiście w Niwie nie brakuje sauny i jacuzzi.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja