Basen Morska Odyseja

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Morska Odyseja to kompleks basenowy, który poza typowymi dla parków wodnych atrakcjami, dysponuje urządzeniami wykorzystującymi naturalnie występujące w rejonie Kołobrzegu solanki. Wszystkie umieszczone są w niecce rekreacyjnej, wyposażonej m.in. w kaskady i gejzery.

Głębokość w tym basenie wynosi 1,2 metra, dzięki czemu również dzieci mogą bezpiecznie korzystać z leczniczej mocy solanki. Łączna powierzchnia lustra wody w tym segmencie wynosi 55m². Miłym dodatkiem jest 60-metrowa kręta zjeżdżalnia. Znajdujące się nieopodal 2 wanny jacuzzi (na 6 i 10 osób) oferują widok na morze w czasie hydromasażu.

Osoby preferujące bardziej sportowe podejście do wodnej aktywności, w Morskiej Odysei mają do dyspozycji 25-metrowy, podświetlany basen pływacki z 6 oddzielonymi od siebie torami. Szerokość tej niecki to 12,5 m, poziom wody waha się pomiędzy półtora a 2,5 m. Nad bezpieczeństwem wszystkich gości oczywiście czuwa kadra ratowników.

Możliwości w kompleksie uzupełniają 3 sauny - parowa, infrared i fińska - oraz dostępny zabieg kąpieli Knappa. Jest to metoda efektywnie pomagająca w rozluźnieniu stawów w stopie oraz pobudzeniu układu krążenia i układu odpornościowego. Polega na naprzemiennej kąpieli nóg w zimnej (10-16C) i ciepłej wodzie (40-50C) w kamiennym baseniku.

Pływalnia Morska Odyseja stanowi część jednego z licznych kołobrzeskich sanatoriów uzdrowiskowych. Otwarta jest codziennie od 7:00 do 22:00.

Mini przewodnik

Sanatoryjna pływalnia, w której każdy zainteresowany może wypróbować działanie solanek na swoim własnym organizmie. Interesującym dodatkiem jest możliwość poddania się zabiegowi kąpieli Knappa - świetnie wpływającego na stan stóp. Obiekt posiada również klasyczny 25-metrowy basen sportowy z 6 torami, zjeżdżalnię, jacuzzi i 3 różnego rodzaju sauny.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja