Basen ProVita

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Otwarta dla wszelkich gości kryta pływalnia hotelowa w strefie SPA&Wellness, do której zaliczają się jeszcze m.in. klub fitness, siłownia, salon kosmetyczny czy dział odnowy biologicznej.

Główny basen o wielkości blisko 120 metrów kwadratowych pozwala zarówno na rekreacyjne pływanie, jak też na leniwą, relaksacyjną kąpiel z użyciem podstawowych urządzeń do hydromasażu. Głębokość niecki sięga 1,44 m, temperatura wody i powietrza w obiekcie utrzymywana jest w granicach 30⁰C. Przyjemny wypoczynek umożliwiają także komfortowe leżaki oraz 2 jacuzzi.

ProVita dysponuje jeszcze niewielkim brodzikiem dla najmniejszych dzieci. Na stanie kompleksu znajduje się szereg przyrządów ułatwiających naukę pływania - i dla małych, i dla dużych początkujących adeptów tego sportu. Nad całością pieczę sprawuje profesjonalny ratownik.

Miłym dodatkiem mogą być widoki za oknami - nadmorski park w Kołobrzegu jest jedyny w swoim rodzaju. Jeszcze ciekawszy może być fakt, że pojedyncza wejściówka wystarczy, by bawić na basenie od otwarcia o godzinie 8:00 aż do zamknięcia o 21 lub 22.

Mini przewodnik

Kryta pływalnia hotelowa - nie dość, że otwarta na wszelkich gości, to jeszcze standardowe wejściówki pozwalają nawet na kilkunastogodzinny jednorazowy pobyt. Jeśli kogoś nie znuży korzystanie z 2 wanien jacuzzi i głównego basenu o wymiarach 17x17 z kilkoma dodatkowymi atrakcjami - to proszę bardzo. W ProVicie są też niecka dla dzieci, siłownia i klub fitness.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja