Diva Aqua Centre

Diva Aqua Centre to hotelowy kompleks basenowy, otwierający swoje podwoje również przed osobami kompletnie niezainteresowanymi ofertą noclegową ośrodka. W Kołobrzegu stosunkowo łatwo znaleźć dużo bardziej rozbudowane aquaparki, jednak Diva ma pewną niezaprzeczalną przewagę - wejściówki pozwalają na kąpanie się do oporu, bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych.

Baseny są tutaj dwa, połączone za sobą: większy wewnętrzny oraz zewnętrzny. Nie na świeżym powietrzu jednak, a w oszklonym przedsionku. Nie imponują rozmiarami, ale mając na uwadze aspekt ekonomiczny… Niecka w atrium ma nieco bardziej pływacki charakter (w ośrodku odbywają się też lekcje pływania), natomiast basen główny wyposażony jest w szereg urządzeń rekreacyjnych: gejzery, kaskady, bicze wodne itd.

Kolejnymi godnymi uwagi formami wypoczynku w Diva Aqua Centre są różnego rodzaju sauny oraz grota solna. Istnieje również możliwość skorzystania z siłowni bądź wzięcia udziału w fitnessowych zajęciach.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Centrum pływacko-fitnessowe w jednym z hoteli, otwarte jednak również dla gości z zewnątrz. Wprawdzie nie imponuje rozbudowanym basenem - to zaledwie połączone dwie niecki w atrium i hali, z kilkoma podstawowymi urządzeniami - za to pozwala na kąpiel aż do znudzenia. Pojedynczy bilet nie posiada żadnych ograniczeń czasowych pobytu na terenie obiektu.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz