Kręgielnia RIO Pub&Bowling

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

W oryginalnym miejscu - podziemiach sanatorium "Węgiel Brunatny" mieści się centrum rozrywki dla dorosłych, o powierzchni ok. 400 m2. Największą atrakcję stanowi kręgielnia z 4 stanowiskami. Wszystkie tory są w pełni zautomatyzowane wg technologii Brunswick`a, a punkty liczy system komputerowy. Zapis punktacji wyświetla się natomiast na monitorach wiszących nad stanowiskami. Przy torach rozsiąść się również można na wygodnych sofach.

Ale oczywiście to nie jedyna możliwość na spędzanie wolnego czasu, jaką oferuje nam to miejsce. Można tu także zagrać w bilarda, lotki czy skorzystać z kafejki internetowej. A po emocjonujących rozgrywkach warto odpocząć, zamawiając drinka przy barze.

Cennik

Godzina

Cena

11-16

45

16-24

60


* Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Mini przewodnik

Centrum rozrywki, budzące się do intensywnego życia w godzinach wieczornych i nocnych. Już sama nazwa - RIO Pub & Bowling Club - tłumaczy bodaj wszystko. Dla miłośników kręgli przygotowano 4, w całości zautomatyzowane tory. Od czasu do czasu w klubie organizowane są zresztą bowlingowe zawody. Poza tym można pograć w bilarda czy darta, w klubie działa także bar.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (1)
Anonim
17.12.2022 13:26

Czy kręgielnia jest czynna w dniach od 20 do 27 grudnia??

Dodaj komentarz
Lokalizacja