Park rekreacji Prugar

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Kompleks sportowo-rozrywkowy, oddający do dyspozycji gości szereg różnorodnych obiektów przeznaczonych do wielu form aktywnego spędzania czasu.

Jedną z największych atrakcji parku rekreacyjnego “Prugar” jest tor do minigolfa z 18 dołkami. Gra wymaga skupienia, precyzji i wyobraźni przestrzennej i… podstawowych praw fizyki, by pokonać co trudniejsze przeszkody.

Drugim istotnym elementem ośrodka jest zespół 4 kortów tenisowych na świeżym powietrzu. Dwa z nich posiadają nawierzchnię z tworzywa sztucznego, dwa kolejne pozwalają zagrać na ceglanej mączce. W parku działa wypożyczalnia niezbędnego sprzętu, istnieje również możliwość wzięcia lekcji gry u instruktora. Do dyspozycji tenisowych graczy jest też ścianka treningowa.

Odwiedzając “Prugar” można liczyć na jeszcze więcej rozrywek - salę bilardową z 5 stołami, kort badmintonowy, tenis stołowy, tarcze do rzutek, popularnego cymbergaja oraz gigantyczna plansza szachowa do gry pod gołym niebem.

Mini przewodnik

Bardzo rodzinne miejsce, gdzie każdy znajdzie sportową zabawę w sam raz dla siebie. Prawdopodobnie największą popularnością w “Prugarze” cieszą się korty tenisowe (2 na nawierzchni sztucznej i 2 na mączce) oraz minigolf (18 dołków na torze przeszkód). Na tym nie kończą się możliwości w parku, można tu pograć też w ping-ponga, darta, badmintona, bilarda.

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (1)
Anonim
11.01.2021 17:45

Polecam.

Dodaj komentarz
Lokalizacja