Tenis Park

Obowiązkowy punkt w programie pobytu wszystkich miłośników białego sportu, którzy wybierają się na wczasy do Kołobrzegu. Kompleks kortów tenisowych w południowej części Nadmorskiego Parku Uzdrowiskowego im. Stefana Żeromskiego może poszczycić się już ponad 100-letnią tradycją.

Jeszcze do niedawna kołobrzeski klub tenisowy “Starlet” administrował 8 kortami o nawierzchni ziemnej. Jednak w 2011 roku ośrodek poważnie zmodernizowano, a praktycznie to wyburzono i wybudowano od podstaw na nowo. Od tego czasu na Tenis Park składa się 6 otwartych kortów na mączce dysponujących też sztucznym oświetleniem i 2 całoroczne korty pod namiotem pneumatycznym, gdzie gra się na sztucznej trawie. Hala posiada system ogrzewania.

Klubową infrastrukturę uzupełniły nowe szatnie ze stosownym zapleczem sanitarnym, pomieszczenia biurowe z salką konferencyjną oraz kawiarenka. Pozwala to na organizację tenisowej szkółki i zawodów w różnych kategoriach.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Tenisowe centrum Kołobrzegu. Korty przy nadmorskim parku istnieją już kolejne stulecie, a dzięki modernizacji z 2011 r. stały się bardzo nowoczesnym kompleksem sportowym. Tenis Park posiada w sumie 8 kortów wraz z niezbędną infrastrukturą. Większość funkcjonuje na otwartej przestrzeni i gra się tam na cegle. 2 korty schowane w namiotowej hali mają sztuczną trawę.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz