Automatyczne połączenie ze światem rezerwacji

Wyobraź sobie program hotelowy, który zapewni Ci wszystko czego potrzebujesz, bez usług dodatkowych pośredników: intuicyjną obsługę, elastyczny cennik, silnik rezerwacji na stronie www i channel manager integrujący program z najważniejszymi portalami OTA na rynku. Odkryj NFHotel i przekonaj się, jak ułatwisz pracę sobie i swojemu zespołowi oraz poprawisz funkcjonowanie Twojego obiektu.

Zobacz, czym wyróżnia się nasz channel manager:

  • połączenie z Booking.com, Grupą Expedia, Air BNB, Noclegi.pl 
  • automatyczna synchronizacja wszystkich rezerwacji, cen i dostępności 
  • analiza źródeł rezerwacji.W międzynarodowym towarzystwie

Zapewnimy Ci integrację z najważniejszymi portalami pośredniczącymi w sprzedaży noclegów na rynku. Jesteśmy certyfikowanymi partnerami portali Booking.com, Expedii, Airbnb i Noclegi.pl Nasze bezpośrednie połączenie przez API ( Application Programming Interface) zapewnia łączność najlepszej jakości z poszczególnymi aplikacjami.

Natychmiastowa aktualizacja

Channel manager NFHotel automatycznie wprowadza zmiany cen, dostępności, czy zasad rezerwacji na wszystkich portalach OTA. Każda nowa, czy też zmodyfikowana rezerwacja od razu pojawia się w kalendarzu, blokując dany termin na pozostałych portalach. Masz zatem możliwość zarówno importu, jak i importu danych.

Kontrola skuteczności

NFHotel raportuje źródła rezerwacji z podziałem na poszczególne portale OTA. Możesz więc kontrolować ich skuteczność i na tej podstawie planować swoje działania.

Niezwykle elastyczny cennik NFHotel pozwala Ci na tworzenie różnych planów cenowych, sezonów, czy pakietów. Możesz ustawić odpowiednie ograniczenia i restrykcje dla pobytów. Jeśli chcesz, masz też możliwość udostępnienia tylko części swoich standardów. Zwiększ z nami dostępność swojego obiektu i ciesz się z rezerwacji, które robią się same!

Dodano: 2022-05-04 13:28:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz