Kołobrzeg dla dzieci - TOP 5 atrakcji na rodzinne wczasy

Kołobrzeg dla dzieci - TOP 5 atrakcji na rodzinne wczasy

Miasto portowe z długą i ciekawą historią w naturalny sposób gwarantuje turystom sporo interesujących atrakcji nad morzem. Kołobrzeg będzie tutaj bardzo dobrym przykładem. A jak wygląda tutaj zakres gier, zabaw, czy quasi-edukacyjnych placówek kierowanych do młodych, młodocianych i najmłodszych wczasowiczów?

Ujmijmy to w ten sposób: wybór atrakcji dla dzieci w Kołobrzegu jest na tyle duży i zróżnicowany, że każdy powinien znaleźć coś w sam raz dla siebie i swoich pociech. Od rodzinnych parków rozrywki, przez nowoczesne obiekty sportowe z rozbudowanym zapleczem rekreacyjnym, aż po pomysłowe muzea z interaktywnymi, skutecznie przyciągającymi uwagę maluchów ekspozycjami. Właściwie nie sposób skorzystać z każdej jednej opcji spędzenia czasu, jaka wiąże się z Kołobrzegiem. Dlatego zespół noclegi.net.pl wybrał 5 atrakcji, których nie można przegapić na rodzinnych wczasach nad morzem.

Dodano: 2018-04-03 11:59:00
0 / 5 Następny

Komentarze (1)
Anonim
3.04.2018 12:30

Tak spoza powyższej listy, wypadałoby wymienić jeszcze przynajmniej oceanarium z egzotycznymi okazami, parki linowe, pola paintballowe, swego czasu furorę robił też swego rodzaju park rekreacyjny z dużym placem zabaw, minigolfem, kortami tenisowymi i innymi obiektami sportowymi. Zdaje się w pobliżu miasta działał też pseudo-poligon, ze strzelnicą i przejażdżkami w czołgach. Atrakcje dla dzieci to zatem mocna strona Kołobrzegu dla turystów.

Dodaj komentarz