Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Kołobrzegu do współpracy

NetFactory zachęca hotelarzy z Kołobrzegu, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z oprogramowania NFHotel. Zarządzając obiektem noclegowym w Kołobrzegu z pewnością potrzebujesz pomocnego programu, który pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne dodawanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelewem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i jasne rozliczenia, w których ryzyko błędu ograniczone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z obliczaniem kosztów pobytów.


Ewidentnym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między recepcjonistami. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli nie zauważyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10
Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA 7.12.2015 08:47

My jesteśmy zadowoleni. Nasze oczekiwania odnośnie szybkości pracy i funkcjonalności zostały spełnione. Jest darmowy - to też duży plus. Rezerwacja online nie jest obowiązkowa, ale nas przekonała i też mamy. Polecamy!

Bałtyk Resort 7.12.2015 08:49

Ten program pozytywnie nas zaskoczył, ponieważ nie spodziewaliśmy się wiele po darmowym programie recepcyjnym. Ten natomiast, sprawdza się u nas świetnie, wszyscy pracownicy doskonale sobie radzą z obsługą - jest prosta i przyjemna. Podobają nam się funkcje dodatkowe i moduł analiz i raportów, który bardzo nam się przydaje.

Dodaj komentarz