Rozwiązanie dla Twojego obiektu noclegowego - NFHotel

Oprogramowanie hotelowe NFHotel oferuje Ci usługę channel manager dla Twojego obiektu. Nie wiesz czym to jest? Nie martw się. Channel manager jest rozwiązaniem Twoich wszystkich problemów związanych z organizacją pracy recepcji. W końcu odetchniesz z ulgą. Odkąd rozpoczniesz współpracę z naszym channel managerem, zobaczysz, jakie to proste. Wszystkie rezerwacje, ze wszystkich portali rezerwacyjnych, jakich używasz, trafią do tego samego miejsca, czyli grafiku rezerwacji w programie NFHotel.

Możliwości Channel Manager w programie NFHotel

Dzięki nam, uzyskasz możliwość udostępnienia wszystkich lub poszczególnych pokoi w używanych przez Ciebie kanałach rezerwacyjnych. To Ty zdecydujesz, które pokoje chcesz udostępnić na booking.com, które na expedii, a które na airbnb. Sam ustalisz, kiedy jest sezon z wyższymi cenami, a kiedy z niższymi. W momencie, gdy rezerwacja wpłynie przez Twojego channel managera do naszego programu, to dostaniesz automatyczne powiadomienie e-mail lub sms, w zależności, co wybierzesz. Tak samo stanie się w przypadku edycji lub anulacji danej rezerwacji przez gościa. Dzięki temu będziesz poinformowany na bieżąco. Ponadto, program hotelowy NFHotel oferuje Ci możliwość generowania raportów skuteczności poszczególnych kanałów. Z nami dowiesz się, przez który kanał wpływa Ci najwięcej rezerwacji na grafik.

Funkcjonalności naszego channel manager

  • Podłączenie dowolnej liczby obiektów z wielu różnych lokalizacji, a to wszystko w naszym programie hotelowym NFHotel,
  • Możliwość wprowadzania ograniczeń (takich jak np. tylko wyjazd lub w danym dniu, długość minimalnego pobytu, blokada na pokoje w danym terminie, turnusy)
  • Dowolność w tworzeniu planów cenowych przy pomocy naszego channel manager, a także opcja stosowania różnych lub spójnych cen dla wielu kanałów, 
  • Możliwość zablokowania terminu i poszczególnych pokoi, wówczas nie wpłynie Ci żadna rezerwacja w tym terminie (przydaje się na przykład podczas remontu)

Nie zastanawiaj się, wypróbuj NFHotel już dziś!

Dodano: 2022-05-04 13:53:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz